Usuwanie oznakowania poziomego

Eco-para - Usuwanie oznakowania poziomego

Wykonujemy usuwanie oznakowania poziomego dróg oraz oznakowania poziomego na posadzkach przemysłowych.

Oznakowanie poziome bardzo często wymaga zlikwidowania, ze względu na reorganizację ruchu, produkcji czy zmianę lokacji maszyn. W takim przypadku usuwanie oznakowania poziomego powinno zostać przeprowadzone jak najszybciej, aby uniknąć problematycznych sytuacji i pomyłek. Kluczowe w tym przypadku jest nie tylko pozbycie się samych oznaczeń, ale również zrobienie tego w sposób nieuszkadzający nawierzchni oraz niemający negatywnego wpływu na środowisko. Jako profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem, gwarantujemy najlepsze efekty oraz bezpieczne wykonanie usługi.

W jaki sposób przeprowadza się usuwanie pasów?

Zajmujemy się w sposób profesjonalny usuwaniem oznakowania poziomego z dróg. Usuwamy pasy chemo- i termoutwardzalne, cienko- i grubowarstwowe. Nie stanowi dla nas problemu rodzaj nawierzchni. Usuwamy oznakowanie poziome zarówno z asfaltu, betonu i kostki brukowej.Stosujemy najmniej inwazyjną dla powierzchni dróg metodę hydrodynamiczną, znaną też pod nazwami Water Jet, waterblasting, frezowanie wodą, nożem wodnym. Jest to również bardzo ekologiczna metoda - odpadem jest tylko warstwa usuniętego oznakowania. Technologia ta jest bardzo szybka i mało inwazyjna. Po usunięciu oznakowania zostaje tylko zwiększona szorstkość powierzchni. Usuwanie pasów możemy wykonać w każdych warunkach atmosferycznych, jednak ze względu na bezpieczeństwo ruchu drogowego nie podejmujemy działań w temperaturach ujemnych.

Oznakowanie poziome z posadzek przemysłowych przeprowadzamy inaczej. Technologia wysokiego ciśnienia jest zbyt agresywna dla gładkich betonów. Dlatego używamy środków chemicznych w celu zmiękczenia farby, po czym przeprowadzamy usunięcie oznakowania. Metoda ta pozostawia posadzkę betonową w stanie nienaruszonym.

Wieloletnie doświadczenie i szeroka wiedza

Lata działalności na rynku pozwoliły nam dokładnie zgłębić temat oczyszczania różnego rodzaju nawierzchni właściwości poszczególnych materiałów. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zagwarantować klientom, iż usuwanie oznakowania poziomego przebiegnie szybko i bezpiecznie. Dysponujemy najwyższej jakości urządzeniami oraz profesjonalnymi środkami chemicznymi. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Czekamy na kontakt

Zapewniamy szybkie usuwanie pasów z każdej powierzchni! Skontaktuj się z nami aby omówić wszystkie szczegóły. Gwarantujemy dojazd do klienta i terminową realizację. Czekamy na Twój telefon, maila lub osobistą wizytę w naszej siedzibie w Poznaniu. Przekonaj się w jaki sposób pracują profesjonaliści.