Pranie dywanów i wykładzin

Eco-para - pranie dywanów i wykładzin

Jedną z usług świadczonych przez naszą firmę jest pranie dywanów oraz wykładzin. Tego typu elementy wystroju podnoszą estetykę wnętrza dopóki prezentują się nienagannie. Niestety wraz z upływem czasu i użytkowaniem, na powierzchni mogą pojawić się nieestetyczne plamy. Dodatkowo, na dywanach i wykładzinie osadza się kurz, który może powodować nieprzyjemne dolegliwości u osób zmagających się z alergią. Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji będzie pranie. Gwarantujemy wysoką jakość usług i skuteczne czyszczenie.

Na czym polega pranie dywanów i wykładzin?

Cały proces odbywa się przy wykorzystaniu specjalnego urządzenia, nakładającego gorący środek do czyszczenia oraz wyposażonego w obrotową szczotkę, dzięki czemu możliwe jest pozbycie się nie tylko głębokich zabrudzeń, ale również odświeżenie dywanu lub wykładziny. W ten sposób w szybkim czasie można pozbyć się także różnego rodzaju roztoczy i bakterii, które osadziły się we włosiu. Po zakończeniu prania, wyżej wymienione elementy odzyskują swój pierwotny kolor i atrakcyjny wygląd. Ponadto, całe wnętrze prezentuje się znacznie lepiej. W razie bardzo silnych zabrudzeń, dodatkowo wykorzystujemy gorącą parę.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, znamy potrzeby naszych klientów i wiemy jakich efektów oczekują. Nasz usługi są realizowane przy wykorzystaniu bezpiecznych i sprawdzonych narzędzi oraz środków, przez co jesteśmy w stanie działać szybko i przede wszystkim efektywnie. Pranie wykonujemy zarówno w domach prywatnych, obiektach publicznych i przestrzeniach biurowych.

Czekamy właśnie na Ciebie

Chcąc odświeżyć wnętrze i nadać mu nowego blasku, warto zacząć od dokładnego czyszczenia. Sprawdź naszą ofertę, a przekonasz się że jesteśmy nie tylko skuteczni, ale również konkurencyjni. Zapraszamy do kontaktu.