Czyszczenie konstrukcji stalowych

Eco-para - czyszczenie konstrukcji stalowych

W wielu przypadkach konstrukcje stalowe mogą być narażone na szkodliwe działanie różnego rodzaju czynników przyspieszających ich korozję. Z tego względu niezwykle istotna jest regularna kontrola stanu powierzchni oraz w razie potrzeby - podjęcie odpowiednich działań. Czyszczenie konstrukcji stalowych pozwala nie tylko zachować je w nienagannym stanie, ponadto wpływa na wydłużenie ich żywotności i ograniczenie konieczności wykonywania napraw konserwacyjnych. Korzystając z usług specjalistów, masz pewność iż usługa zostanie wykonana nie tylko skutecznie, ale również bardzo dokładnie, bez ryzyka pozostawienia gniazda korozji. Przekonaj się dlaczego warto skorzystać z naszej oferty.

Czyszczenie konstrukcji stalowych - na czym polega?

Podczas realizowania usługi usuwamy różnego rodzaju zanieczyszczenia, ale również stare powłoki. W tym celu wykorzystujemy m.in. technologię wysokociśnieniową, która jest nie tylko bardzo skuteczna, ale ponadto w pełni bezpieczna dla nawierzchni. Dysponujemy odpowiednim sprzętem, wiedzą i umiejętnościami, dzięki czemu wykonujemy czyszczenie również na wysokościach, przez co możemy dotrzeć w trudno dostępne miejsca i usunąć z nich zalegające zanieczyszczenia. Dodatkowo, wykorzystujemy metodę hydropiaskowania i suchy lód. Każdorazowo dobieramy sposób czyszczenia do specyfiki danej konstrukcji, a także panujących warunków oraz obowiązujących zasad bezpieczeństwa.

Podejmujemy się każdego zlecenia, niezależnie od rodzaju konstrukcji, jej skomplikowania i stopnia zabrudzenia. Stosowane przez nas technologie zapewniają świetne efekty w przypadku praktycznie każdego elementu wykonanego ze stali czy innego materiału. Pamiętaj, że duże znaczenie w przypadku konstrukcji tego typu ma zastosowanie wysokiej jakości powłok antykorozyjnych.

Bogate doświadczenie i fachowość

W przeciągu wielu lat naszej działalności wyczyściliśmy już ogromną liczbę różnego rodzaju powierzchni. Dzięki temu mamy wiedzę dotyczącą zarówno specyficznych właściwości materiałów, jak i najlepszych sposobów ich czyszczenia. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, wydłużasz żywotność konstrukcji, a przy tym zmniejszasz ryzyko niespodziewanych wydatków związanych z jej naprawą.

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli interesuje Cię czyszczenie konstrukcji stalowych i chciałbyś przeprowadzić je w swoim obiekcie, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do dyspozycji i chętnie udzielimy odpowiedzi drogą mailową, telefoniczną lub osobiście, w naszej siedzibie w Poznaniu.