Usługi wysokociśnieniowe

Eco-para - Usługi wysokociśnieniowe

Wysokociśnieniowe usługi oczyszczania powierzchni to bardzo skuteczna, ale jeszcze wciąż mało stosowana metoda w Polsce. Woda sprężona do ultrawysokich ciśnień jest bardzo skutecznym narzędziem mechanicznym w rękach profesjonalistów. Nasze hydromonitory pozwalają na sprężenie wody do ciśnienia 2800 bar. To pozwala na bardzo skuteczną obróbkę betonu, oczyszczanie stali, czyszczenie infrastruktury przemysłowej, czyszczenie wymienników, usuwanie oznakowania poziomego.

W jaki sposób można wykorzystać technologię wysokociśnieniową?

Oczyszczanie UHP, czyli pod bardzo wysokim ciśnieniem, stosowane jest głównie w przemyśle. Przy mniejszych ciśnieniach możemy wysokim ciśnieniem wykonywać usługi także w sektorze prywatnym. Przykładowe zastosowanie technologii wysokociśnieniowej: Usuwanie oznakowania poziomego, szorstkowanie betonu, usuwanie ciężkich osadów technologicznych, usuwanie mleczka cementowego, kucie hydrodynamiczne betonu i odsłanianie zbrojenia, oczyszczanie konstrukcji stalowych, oczyszczanie maszyn i urządzeń przemysłowych, mycie dachów, elewacji, kostki brukowej i wiele innych.

Najwyższa jakość usług i profesjonalna obsługa

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dbając o każdy szczegół i stawiając sobie za najważniejszy cel zadowolenie klientów. Nie dopuszczamy do powstania jakichkolwiek uchybień lub uszkodzeń czyszczonej powierzchni, dlatego bez obaw możesz nam zaufać i powierzyć cenny sprzęt. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Nasi specjaliści czekają na kontakt

Usługi wysokociśnieniowe to bardzo specjalistyczna dziedzina. Powierz nam swój problem, a nasi specjaliści pomogą znaleźć jego rozwiązanie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.