Mycie gorącą parą

Eco-para - Mycie gorącą parą

Mycie gorącą parą to jeden z najbardziej skutecznych i przede wszystkim bezpiecznych sposobów na pozbycie się różnego rodzaju plam i zabrudzeń z wielu powierzchni. Jest to także sprawdzona metoda dezynfekcji, gdyż wysoka temperatura efektywnie radzi sobie z drobnoustrojami i bakteriami. Nie wymaga ona korzystania z dodatkowych środków chemicznych, co ma istotne znacznie dla osób dbających o środowisko oraz zmagających się z alergiami. Czyszczenie parowe stosujemy w trakcie czyszczenia łazienek, maszyn oraz powierzchni tekstylnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Mobilna myjnia parowa - jakie usługi świadczymy i jakie są zalety mycia gorącą parą?

Czyszczenie powierzchni gorącą parą pozwala na pozbycie się nawet starych i trudnych do usunięcia plam. Ze względu na wysoką temperaturę, brud odczepia się od materiału i możliwe jest jego pozbycie się. Nasza firma działająca jako mobilna myjnia parowa dysponuje nie tylko odpowiednimi urządzeniami, ale również szeroką wiedzą i bogatym doświadczeniem. Dzięki temu wiemy jak radzić sobie z konkretnymi przypadkami zabrudzeń oraz poszczególnymi materiałami. Świadczone przez nas usługi to gwarancja skuteczności, a przy tym brak ryzyka uszkodzenia czyszczonej powierzchni. Niestraszna nam żadna plama, dlatego chętnie podejmujemy się każdego zlecenia.

W ten sposób przywracamy powierzchniom dawny atrakcyjny wygląd, dodatkowo je dezynfekując, co w wielu przypadkach poprawia komfort życia domowników. Para trafia do wszystkich szczelin i głębin, dokładnie pozbywając się z nich kurzu i innych zabrudzeń. Obecnie coraz większy nacisk kładzie się na ekologię, dlatego gorąca para, która czyści i dezynfekuje bez użycia środków chemicznych, jest bardzo pożądana.

Wieloletnie doświadczenie i sprawna realizacja

Jeśli zależy Ci na dokładnym, a przy tym szybkim wykonaniu usługi, sprawdź naszą ofertę. Działając jako mobilna myjnia parowa, wiemy jak ważny jest dla naszych klientów bezproblemowy kontakt oraz sprawna realizacja. Zapewniamy świetne i niejednokrotnie zaskakujące efekty, dając drugie życie dywanom, tapicerkom oraz innym materiałom. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się czystym i higienicznym wnętrzem.

Bądźmy w kontakcie

Jesteśmy w pełni mobilni i świadczymy usługi na terenie Poznania oraz okolic. Jeśli potrzebujesz mycia parowego w swoim domu lub w dowolnym innym miejscu, skontaktuj się z nami drogą telefoniczną, mailową lub odwiedź nas w naszej siedzibie.