Czyszczenie suchym lodem

Eco-para - Czyszczenie suchym lodem

Suchy lód to nowoczesna metoda czyszczenia różnego rodzaju powierzchni, która ma wiele zalet. Jest nie tylko bardzo łagodna, dzięki czemu może zostać wykorzystana przy usuwaniu brudu z delikatnych nawierzchni, ale również nie wymaga demontowania konstrukcji i ich późniejszego osuszania. Czyszczenie suchym lodem pozwala na dotarcie do trudno dostępnych miejsc, szczelin, a także zakamarków, gdzie najczęściej gromadzą się zanieczyszczenia. Dodatkowo, ta metoda nie pozostawia po sobie żadnych ścieków, a suche zabrudzenia można z łatwością pozamiatać lub wciągnąć odkurzaczem. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się jaki sposób czyszczenia jest dla Ciebie najlepszy.

Jak przeprowadza się czyszczenie suchym lodem?

Jako profesjonalna firma dysponujemy nie tylko odpowiednimi narzędziami, ale również granulatem suchego lodu. Granulki po zetknięciu się z cząsteczkami brudu powodują jego zamarznięcie, a następnie oderwanie od powierzchni. Metoda jest całkowicie bezpieczna, gdyż nie ma charakteru ściernego, działając jedynie powierzchniowo. Wykorzystując suchy lód, podejmujemy się czyszczenia zarówno maszyn, różnego rodzaju konstrukcji, podwozia samochodów, plastików, silników oraz innych urządzeń. Zajmujemy się usuwaniem brudu z elementów będących w ruchu, co pozwala na znaczne ograniczenie przestojów w produkcji.

Zanieczyszczone maszyny są znacznie mniej wydajne, a przy tym narażone na częste awarie. Decydując się na czyszczenie suchym lodem, jesteś w stanie lepiej przygotować swoje urządzenia do kolejnych zadań produkcyjnych. Technologia jest wykorzystywana w zakładach, lakierniach, drukarniach, piekarniach, a także wszędzie tam, gdzie nie można przeprowadzić czyszczenia za pomocą wody.

Profesjonalizm i fachowość

Wiemy jak ważne jest unikanie przestojów, dlatego zapewniamy maksymalnie szybkie i skuteczne wykonanie usługi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie idealnie dopasować ciśnienie i dyszę do rodzaju czyszczonej powierzchni. Decydując się na naszą firmę, masz pewność iż żadna maszyna nie zostanie naruszona. Skorzystaj z naszych usług jeśli chcesz zwiększyć wydajność urządzeń, poprawić jakość pracy oraz ograniczyć nieprzewidziane wydatki, związane z konserwacją sprzętu, jego naprawą lub wymianą.

Sprawdź naszą ofertę

Jeśli zależy Ci na najlepszym efekcie i profesjonalnie wykonanej usłudze, skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście, odwiedzając nas w poznańskiej siedzibie. Specjalistyczne czyszczenie maszyn wykonujemy dla klientów z całej Polski.