Hydropiaskowanie

Eco-para - Hydropiaskowanie

Hydropiaskowanie to jedna z najbardziej skutecznych metod usuwania zabrudzeń z powierzchni technicznych i budowlanych. Określa się je również mianem czyszczenia strumieniowo-ściernego. Dzięki jego zastosowaniu, z powierzchni zostają usunięte wszelkie resztki i elementy, takie jak rdza, stary lakier czy żywica, co umożliwia nałożenie świeżej farby lub innej powłoki. Stosując wody podczas wykonywania procesu, możliwe jest znaczne ograniczenie pylenia. Przekonaj się dlaczego warto skorzystać z naszych usług.

W jaki sposób przebiega hydropiaskowanie?

Podczas wykonywania usługi hydropiaskowania, wykorzystujemy specjalne urządzenie, które wytwarza odpowiednią mieszaninę powietrzno-wodno-ścierną, umożliwiającą oczyszczenie danej powierzchni. W ten sposób można skutecznie pozbyć się różnego rodzaju osadów, zatłuszczeń oraz pyłów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dobierając odpowiedni rodzaj ścierniwa do konkretnej powierzchni.

Doświadczony zespół i grono zadowolonych klientów

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy w jaki sposób radzić sobie z różnymi powierzchniami i ich oczyszczaniem. Używamy wyłącznie najwyższej klasy urządzeń oraz materiałów, przez co jesteśmy w stanie zagwarantować najlepszy efekt. Zapewniamy profesjonalną obsługę i konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli chcesz omówić szczegóły lub dowiedzieć się czegoś więcej o świadczonych przez nas usługach, możesz skontaktować się z nami drogą mailową, telefoniczną lub osobiście w naszej siedzibie w Poznaniu. Czekamy na Ciebie od poniedziałku do soboty.