Czyszczenie kostki brukowej

Profesjonalne czyszczenie kostki brukowej

Kostka brukowa może stanowić estetyczny i jednocześnie praktyczny rodzaj nawierzchni na posesji do momentu aż nie zaczną pojawiać się na niej zabrudzenia, wynikające nie tylko z samego użytkowania, ale również ze szkodliwego działania warunków atmosferycznych. Wielokrotnie na powierzchni pojawiają się plamy z rdzy oraz zacieki, które są bardzo trudne lub praktycznie niemożliwe do samodzielnego usunięcia. Mycie kostki brukowej powinno być przeprowadzane cyklicznie, jeśli zależy nam na jej atrakcyjnym wyglądzie. W tym przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z pomocy profesjonalnej firmy, która dysponuje odpowiednimi narzędziami do czyszczenia.

Aby kostka brukowa wyglądała dobrze pod względem wizualnym, wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Jeśli zależy nam na długotrwałych efektach, należy regularnie o nią dbać. Przede wszystkim należy ją bardzo często zamiatać i czyścić. Jeśli zaniedba się te czynności, kostka brukowa zacznie porastać mchem, chwastami i szybko straci swój urok. Jeśli chcemy uniknąć takiej sytuacji, powinniśmy co jakiś czas skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która przy użyciu odpowiedniego sprzętu i środków szybko i skutecznie zajmie się myciem i czyszczeniem kostki brukowej.

Jeśli szukają Państwo takiej firmy, to trafiliście w odpowiednie miejsce. Specjalizujemy się w czyszczeniu kostki brukowej. Usuniemy każdy, nawet najbardziej uporczywy brud. Najczęściej wystarczy użycie wysokociśnieniowej myjki. Tak silny strumień wody usunie nie tylko mech, ale także często pojawiające się na kostce wykwity wapienne, tłuste plamy itp.

Mycie kostki brukowej - w jaki sposób realizujemy usługę?

Kostka brukowa w wielu przypadkach jest położona w pobliżu kwiatów i innych roślin wymagających regularnego podlewania. Domownicy często używają w tym celu wody o dużej zawartości żelaza, które z biegiem czasu coraz bardziej osadza się na powierzchni. Aby pozbyć się nieestetycznych plam, wykonując mycie kostki brukowej, wykorzystujemy technologię wysokociśnieniową. Mamy na uwadze otaczającą roślinność i względy środowiskowe, dlatego w wielu przypadkach rezygnujemy z używania środków chemicznych lub stosujemy je wyłącznie punktowo.

Często polega to na usunięciu mchu zalegającego w szczelinach. Jego ręczne pozbycie się należy do bardzo czasochłonnych, dlatego aby przyspieszyć cały proces również wykorzystujemy technikę wysokiego ciśnienia. Nasze usługi z zakresu mycia realizujemy zarówno na prywatnych posesjach, na terenie firm, a także w miejscach publicznych. Gwarantujemy usunięcie nawet bardzo trudnych zabrudzeń, takich jak plamy po oleju czy farbach, dzięki zastosowaniu odpowiednich parametrów maszyn czyszczących. Nasza wydajność czyszczenia kostki brukowej sięga od 50 do 150m2/h.

Metody i środki czystości

Obecnie na rynku znaleźć można wiele środków chemicznych przeznaczonych do czyszczenia kostki brukowej. Jako profesjonalna firma zajmująca się myciem bruku, korzystamy ze specjalnych odplamiaczy, a także preparatów chwastobójczych, które skutecznie usuwają mech pojawiający się w przestrzeniach między kostkami. Poza tym dysponujemy także preparatami, które stosuje się wówczas, kiedy na kostce pojawiają się odbarwienia. Jak więc widać preparatów jest naprawdę mnóstwo. Dzięki wiedzy, umiejętnościom i doświadczeniu naszych pracowników, mogą być Państwo pewni, że usługa zostanie wykonana z ogromną starannością i zgodnie z zasadami bezpieczeństwa.

Czyszczenie kostki brukowej, jak już było wspomniane, wykonywane jest zwykle metodą wysokociśnieniową. Niemniej jednak, jeśli jest taka potrzeba, tzn. zabrudzenie jest na tyle silne, że myjka nie wystarcza, stosujemy także środki mechaniczne. Tak dzieje się najczęściej w przypadku, kiedy przestrzeń między kostkami jest porośnięta wieloletnim mchem. Wówczas stosujemy odpowiednie narzędzia. Jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność i zawsze kierujemy się najlepszym, najkorzystniejszymi najskuteczniejszym rozwiązaniem. Tylko w taki sposób można osiągnąć pożądany efekt w postaci zadbanej i czystej powierzchni wokół posesji.

Ze względu na moc środków, apelujemy, aby nie wykonywać mycia kostki brukowej przy ich użyciu samodzielnie. Nie chodzi tylko o to, że można w tej sposób pogorszyć wygląd kostki brukowej, ale przede wszystkim można zaszkodzić sobie, narażając się w ten sposób na nieprzyjemne, często zagrażające zdrowiu skutki. Lepszym rozwiązaniem będzie powierzenie tego zadania specjalistom, czyli nam. Zrobimy wszystko, by przywrócić kostce brukowej nieskazitelny wygląd.

Dbamy o środowisko i Twoją posesję

Mycie kostki brukowej przy wykorzystaniu odpowiednich narzędzi przebiega szybko i jest bardzo skuteczne. Jako profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem dysponujemy najnowocześniejszymi urządzeniami i odpowiednimi środkami chemicznymi, które poradzą sobie z każdą plamą. Zadbaj o wygląd swojej posesji i postaw na pewne i bezpieczne rozwiązania.

Kiedy najlepiej decydować się na skorzystanie z usługi mycia kostki brukowej? Doskonale wiemy, że niekorzystne warunki atmosferyczne, zwłaszcza opady, mróz i zbyt duże nasłonecznienie nie wpływają korzystnie na wygląd kostki. W związku z tym czyszczenie powinno się odbywać zarówno po zimie, jak i po lecie. Jeśli będziemy myć kostkę regularnie, dwa razy w roku, możemy być pewni, że zachowa ona swój wygląd na długie lata i stanie się dekoracją całej posesji.

DLACZEGO USŁUGĘ MYCIA KOSTKI BRUKOWEJ WARTO POWIERZYĆ WŁAŚNIE NAM?

Nasza firma działa nieprzerwanie od kilku lat. Cały czas się rozwijamy i szkolimy, aby móc podnosić standard usług jeszcze wyżej. Zapewniamy profesjonalną obsługę, terminowe wykonywanie powierzonych nam zleceń, a także konkurencyjne ceny. Dysponujemy najlepszym sprzętem na rynku, od najlepszych producentów. Posiadamy bogaty wybór środków chemicznych niezbędnych do mycia kostki brukowej i nie tylko. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego wycena usługi ustalana jest także w osobny sposób. Ma na to wpływ wiele czynników, dlatego nie trzymamy się ściśle wyznaczonych przedziałów cenowych.

Co zyskasz decydując się na współpracę z nami?

  • Profesjonalnie wyczyszczoną kostkę brukową na długi czas.
  • Poniesiesz niewielkie koszty związane z usługą.
  • Szybkie i kompleksowe wykonanie zlecenia, z dbałością o każdy szczegół.
  • Jeśli zlecenie okaże się odpowiednio duże lub zostanie połączone z inną usługą, np. z myciem elewacji, możesz liczyć na rabat.
  • Współpraca przebiegnie bez komplikacji, w miłej atmosferze.

Bądź z nami w kontakcie

Na Twojej posesji konieczne jest czyszczenie kostki brukowej? Masz dosyć samodzielnego mycia, które nie przynosi zadowalających efektów? Jeśli tak, sprawdź naszą ofertę i przekonaj się jak działają profesjonaliści. Zapewniamy świetne rezultaty, które utrzymują się przez długi czas.

Pamiętaj, Twoją posesję zdobi nie tylko piękne ogrodzenie, czysta elewacja. Równie ważne jest samo obejście. Kostka brukowa to także element dekoracyjny domu, dlatego ważne jest, by zadbać o to, by była czysta i schludna. Taki efekt uzyska się tylko wtedy, kiedy powierzy się to zadanie specjalistom. W innym przypadku, wykonując czyszczenie na własną rękę, możemy nie tylko zniszczyć kostkę brukową, ale także przy okazji narazić samych siebie na urazy.

Do kogo kierowana jest nasza oferta? Realizujemy zlecenia zarówno dla dużych firm, jak i osób prywatnych. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i dokładnością. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. Czekamy więc na Twój telefon, maila lub osobisty kontakt w naszej siedzibie w Poznaniu. Odpowiemy na każde pytanie i przekonamy Cię, że warto nawiązać współpracę z nami. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już dziś!