Czyszczenie hal przemysłowych

Profesjonalne mycie hal przemysłowych

Z problemem czyszczenia hal stykają się wszyscy użytkownicy tych przestrzeni. Procesy produkcyjne, a także cała logistyka magazynowania i transportu wewnętrznego boryka się nieustannie z utrzymaniem czystości. W zależności od branży zabrudzeniem może być zwykłe zakurzenie infrastruktury hali, ale także osadzające się mgły olejowe, pyły przemysłowe z obrabianych materiałów, osady kamienia, żużel, kleje, żywice i farby. Duży problem w zakresie bezpieczeństwa p-poż są mocno zabrudzone trasy kablowe oraz szafy sterownicze i zasilające. Nawarstwione zabrudzenia w takich miejscach mogą być przyczyną przepięć i pożarów.

ECO-PARA dysponuje profesjonalnym, przemysłowym sprzętem do realizacji mycia hal przemysłowych.

Jak przeprowadzamy proces doczyszczania hal przemysłowych?

Najważniejsze jest zapoznanie się z potrzebami Klienta. W tym celu umawiamy się na spotkanie i wizję lokalną lub prosimy o materiały fotograficzne z opisem problemu. Następnie oferujemy kilka metod czyszczenia, a zamawiający sam decyduje jak szeroki zakres oraz jaki poziom doczyszczenia jest dla Niego satysfakcjonujący. Wybór technologii jest jednak uzależniony od rodzaju działalności prowadzącej w hali przemysłowej. Przemysł spożywczy ma zupełnie inne wymagania niż branża automotive czy huta.

Po uzgodnieniu wspólnie z Kontrahentem zakresu mycia oraz technologii, umawiamy konkretny termin oraz określamy czas realizacji. Mycie hal przemysłowych realizujemy w zakresie doczyszczania i regeneracji posadzek, odkurzania infrastruktury technicznej zawieszonej pod sufitem, mycie sufitów, ścian i konstrukcji hali, czyszczenie tras kablowych, czyszczenie szaf sterowniczych i wymienników, a na zewnątrz mycie elewacji i placów zewnętrznych.

Skorzystaj z usług profesjonalistów

Podczas wykonywania wszelkich usług dbamy nie tylko o przywrócenie oczekiwanego przez Klienta poziomu doczyszczenia hali przemysłowej, ale również o nienaruszenie jakichkolwiek elementów. Wiemy w jaki sposób radzić sobie z różnymi zabrudzeniami, dlatego chętnie podejmujemy się wszelkich wyzwań. Dzięki znajomości właściwości poszczególnych materiałów, dobieramy najlepszą metodę czyszczenia.

Skontaktuj się z nami

Szukasz pewnego wykonawcy z profesjonalnym sprzętem i ogromnym doświadczeniem w branży czyszczenia? Zapraszamy do kontaktu. Umówmy spotkanie lub wyjaśnimy jakie informacje należy przesłać, aby zaproponować najlepsze rozwiązanie Państwa problemu.