Usuwanie graffiti

Zabrudzenia budynków powstają często z przyczyn atmosferycznych czy biologicznych. Mówimy wówczas o zaciekach, mchu czy glonach pokrywających zacienione ściany. Jednak innym problemem jest graffiti, tworzone najczęściej na odsłoniętych ścianach, które znajdują się w zasięgu dostępności wandali. Niestety domy mieszkalne oraz inne budynki często padają ofiarą ich działalności. Wandale "malują" na ścianach obraźliwe napisy lub szpecące malunki, które negatywnie wpływają na wygląd budynku. Usuwanie graffiti jest trudne, ponieważ używane przez graficiarzy spraye są wodoodporne i wytrzymałe na ścieranie, trudno jest je także zamalować. Dlatego samodzielne usuwanie graffiti graniczy z cudem. By skutecznie pozbyć się napisów czy malunków szpecących ściany warto skorzystać z usług firmy, która posiada w ofercie usuwanie graffiti.

Nasza firma ECO PARA specjalizuje się w czyszczeniu ścian zewnętrznych budynków z graffiti. Na naszej stronie mogą Państwo znaleźć także specjalistyczną ofertę, jaką jest usuwanie graffiti. Niechciane rysunki i napisy często szpecą odsłonięte ściany, co wpływać może negatywnie, w przypadku budynków komercyjnych, na opinię o firmie lub zarządcy. Dlatego usuwanie graffiti to kluczowy zabieg.

ECO PARA to firma, która zlikwiduje graffiti z każdej powierzchni

Dzięki nowoczesnym technologiom, zapewniamy uwuwanie graffiti z każdej powierzchni, niezależnie od materiału z jakiego jest wykonana. Odpowiedni dobór metody gwarantuje bezpieczeństwo elewacji oraz skuteczne usunięcie szpecących napisów. Stosowane przez nas technologie pozwalają na usunięcie wszelkich zabrudzeń, takich jak farba, lakier, klej czy inne pozostałości działalności wandali.

Technologie stosowane przez ECO PARA umożliwiają usuwanie graffiti z powierzchni trwardych, takich jak stal, blacha, ekrany akustyczne czy pojazdy, a także z powierzchni gładkich typu marmur, granit, klinkier, szkło, pleksiglas. Firma ECO PARA zajmuje się również usuwaniem graffiti z porowatych powiedzchni, jak tynki ceramiczne oraz farby elewacyjne. Doświadczenie naszych pracowników pozwala na całkowite i efektywne zlikwidowanie graffiti przy nienaruszaniu czyszczonej powierzchni.

Szybkie usuwanie graffiti

Nie ma nic gorszego niż graffiti na świeżo odnowionej elewacji budynku, a niestety wandale bardzo często wybierają nowo wyremontowane budynki jako "płótno" do swoich malunków. Zamalowanie gaffiti bywa problematyczne i nieefektywne – wiąże się z odmalowaniem sporej części budynku oraz koniecznością dobrania farby w odpowiednim odcieniu. Zamalowywanie graffiti nie daje satysfakcjonujących efektów, ponieważ mimo wielokrotnego nakładania farby trudno jest zamaskować intensywne barwy sprayu. Takie działanie może wpływać także na degradację materiału użytego na elewacji.

Firma ECO PARA specjalizuje się w usuwaniu graffiti, usługę wykonujemy z należytą szybkością. Na naszej stronie proponujemy Państwu szeroki wybór metod oczyszczania ścian z graffiti. Wybór metody zależy od stopnia zabrudzeń ścian, a także materiałów, z jakich wykonano elewację.

Posiadamy odpowiedni sprzęt oraz umiejętności, które pozwalają na skuteczne i efektywne usunięcie graffiti. Nasi specjaliści mają wieoletnie doświadczenie, dzięki czemu wiedzą jak likwidować nieestetyczne napisy z farby czy lakieru. W zależności od materiału, z którego wykonana jest elewacja oraz graffiti dobieramy odpowiednie metody czyszczenia. ECO PARA oferuje Państwu usuwanie graffiti metodą wysokociśnieniową gorącowodną, parową oraz suchym lodem. W szczególnych przypadkach stosujemy także technologię hydropiaskowania. Na życzenie klienta zabezpieczamy czyszczoną powierzchnię specjalnym preparatem, który chroni podłoże przed kolejnym atakiem wandali i umożliwia łatwe usunięcie zabrudzeń przy użyciu wody pod ciśnieniem.

Różnorodność metod stososowanych w ECO PARA pozwala na usuwanie graffiti z niemal każdej powierzchni, dzięki czemu mogą Państwo uniknąć kosztownego malowania elewacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem i skorzystania z usługi usuwania graffiti.

facebook