Parowe czyszczenie tapicerek na gorąco

Pranie tapicerki samochodowej na gorąco

Każdy użytkownik pojazdu zauważa po pewnym okresie eksploatacji, że zwykłe sprzątanie i odkurzanie pojazdu nie daje już wystarczających efektów. Wtedy jedyną skuteczną metodą jest parowe czyszczenie tapicerek. Plamy na tapicerce samochodowej, nieprzyjemny zapach, lepiące się elementy plastikowe sprawiają po pewnym czasie dyskomfort użytkowania.

 

Usługa parowego czyszczenia tapicerki rozwiąże wszystkie wymienione wyżej problemy. Metodę eco-para możemy porównać do prania w pralce automatycznej przy temp. 60oC lub programu intensywnego odplamiania. Parowe czyszczenie tapicerek, daje szokujące efekty, które zauważalne są bezpośrednio po wykonaniu usługi. Oprócz usuwania zabrudzeń przywracamy naturalny, neutralny zapach oraz dezynfekujemy wnętrze pojazdu.

Dodatkowym atutem prania tapicerki samochodowej przez firmę ECO-PARA jest krótki czas schnięcia. W okresie letnim czas schnięcia to nawet 30 minut. W okresie zimowym tapicerka jest sucha tego samego dnia. To znacznie ułatwia użytkownikowi pojazdu podjęcie decyzji o zleceniu usługi czyszczenia tapicerki.

Przywróć radość z jazdy z ECO-PARĄ !

Zapraszamy!

facebook