Mycie parowe, gorącą parą

Czyszczenie gorącą parą pod ciśnieniem wykorzystuje się w przemyśle oraz coraz częściej w gospodarstwach domowych. Przegrzana, sucha para ma wysoką temperaturę, a jej wilgotność nie przekracza 6%.

Jak wykorzystać tą nowoczesną technologię?

Zalety tej metody to przede wszystkim małe zużycie wody i wysoka temperatura. Technologia jest zatem ekologiczna ale nie tylko.....

W trakcie czyszczenia nie powstają ścieki. Dlatego możemy czyścić strumieniem gorącej pary wewnątrz pomieszczeń czy wewnątrz pojazdów bez ryzyka zalania. Parowe pranie tapicerki pozwala skrócić czas jej schnięcia. Wyczyszczone w ten sposób meble, wykładziny czy tapicerkę samochodową można znacznie szybciej używać niż przy powszechnie znanej metodzie karcher. Para doskonale czyści zakamarki i rozpuszcza brud w trudno dostępnych miejscach. Wnikając w czyszczoną powierzchnię wysoka temperatura pary dodatkowo dezynfekuje, neutralizuje zapachy i daje wyraźne poczucie świeżości. 

Przemysłowe zastosowanie pary do czyszczenia jest znane od dawna. Obecnie coraz większy nacisk kładzie się na ekologię, dlatego gorąca para zdobywa coraz więcej zwolenników pomimo powszechnie szerzonej opinii, że tylko odpowiednie środki chemiczne zapewnią czystość i dezynfekcję.

Oprócz zakładów spożywczych i przemysłowych para świetnie sprawdza się w środkach komunikacji (pranie tapicerki, czyszczenie zakamarków, dezynfekcja), w handlu (wózki sklepowe, regały, chłodnie, czyszczenie glazury), w gastronomii (odtłuszczanie), hotelach, służbie zdrowia.

CennikORIENTACYJNY CENNIK USŁUG*

Poniższy cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 &1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Rodzaj usługi  

Małe auta

(VW lupo, seicento, citroen c1,skoda citigo)

Średne auta

(Octavia, passat,

audi a4, także kombi)

Duże auta

(suv, minivan)

busy     

Mycie zewnętrzne (mycie parowe i nabłyszczanie karoserii, mycie szyb z zewn., czyszczenie felg, pielęgnacja opon i plastików zewnętrznych)

25,00 PLN 35,00 PLN 50,00 PLN

OD

45,00 PLN

Czyszczenie wnętrza (odkurzanie, mycie szyb od wewnątrz, czyszczenie parą kokpitu i plastików, pielęgnacja plastików wewnętrznych, czyszczenie dywaników parą)

30,00 PLN 35,00 PLN 50,00 PLN

OD

45,00 PLN

Komplet (1+2) mycie zewn.+ czyszczenie wnętrza 50,00 PLN 65,00 PLN 80,00 PLN OD 80,00 PLN

Pakiet Vip (komplet+twardy wosk+ parowe odświeżanie tapicerki )

100 PLN 120 PLN 150 PLN  

Podstawowe pranie tapicerki (pranie foteli, pranie boczków, czyszczenie wnętrza)**

120 PLN 150 PLN 180 PLN 150 PLN

Max pranie tapicerki (j.w. + pranie sufitu, pranie podłogi, pranie bagażnika, doczyszczanie plastików)**

200 PLN 250 PLN  280 PLN 180 PLN
Pranie tylko foteli i kanapy** 100 PLN 120 PLN 150 PLN  
Odświeżanie tapicerki parą 25,00 PLN 30,00 PLN 40,00 PLN  
Czyszczenie i impregnacja tapicerki skórzanej 110 PLN 130 PLN 160 PLN  

*cena usługi zależy od wielkości pojazdu i rodzaju zabrudzeń (w celu ustalenia całkowitego kosztu prosimy o kontakt) w obrębie m. Poznania przy usłudze poniżej 50zł do ceny doliczyć należy koszt dojazdu 10zł

koszt dojazdu poza granicami m. Poznania do uzgodnienia

pozostałe usługi według wyceny indywidualnej ** Pranie tapicerki z dojazdem do klienta wymaga prawidłowego odprowadzenia wilgoci po praniu. Należy uchylić szyby lub włączać okresowo nawiew powietrza w celu uniknięcia kondensacji willgoci. Po stronie naszej firmy jest prawidłowe wykonanie prania/ czyszczenia tapicerki. Za usterki wynikające z niedostatecznej wentylacji pojazdu po prawidłowo wykonanej usłudze nie ponosimy odpowiedzialności.

facebook